3D mapa Pietrarii de Sus

Satelitní mapa Pietrarii de Sus

název bez diakritiky: Pietrarii de Sus
správní zařazení: Vilcea, Rumunsko, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 7' 0" North, 24° 7' 0" East

Pietrarii de Sus a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pietrarii de SusVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pietrarii de Sus. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pietrarii de Sus, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vilcea, Rumunsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 7' 0" North, 24° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pietrarii de Sus v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pietrarii de Sus

Hotely Pietrarii de Sus: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pietrarii de Sus: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pietrarii de Sus, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pietrarii de Sus Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pietrarii de Sus. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pietrarii de Sus

3D mapa Pietrarii de Sus v Google Earth

satelitní 3D mapa Pietrarii de Sus, Rumunsko

3D mapa Pietrarii de SusGoogle Earth – podívejte se na Pietrarii de Sus z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pietrarii de Sus dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pietrarii de Sus shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pietrarii de Sus, Rumunsko v Google Earth »

Letiště Pietrarii de Sus a okolí

Letiště ve městě Pietrarii de Sus a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pietrarii de Sus říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pietrarii de Sus (Rumunsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pietrarii de Sus a celou oblast Rumunsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pietrarii de Sus

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pietrarii de Sus: textový odkaz

satelitní mapu Pietrarii de Sus: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pietrarii de Sus

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pietrarii de Sus: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pietrarii de Sus: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pietrarii de Sus: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Serlung v oblasti Raingoin, Xizang Zizhiqu (Tibet), Čína
  2. La Esperanza v oblasti Pital, Huila, Kolumbie
  3. Debre Tabor v oblasti South Gondar, Amhara, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.