3D satelitní mapa Kashkala v Google Earth

název bez diakritiky: Kashkala
správní zařazení: Zarinskiy rayon, Altayskiy Kray, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 3' 0" North, 85° 18' 0" East

Google Earth: Kashkala a okolí

Google Earth – mapa KashkalaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Kashkala. Zobrazené místo je známé jako Kashkala, administrativně se řadí do oblasti Zarinskiy rayon, Altayskiy Kray, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 54° 3' 0" North, 85° 18' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Kashkala: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Kashkala on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kashkala: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kashkala, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kashkala Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kashkala. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Kashkala v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Kashkala v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Kashkala Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Kashkala shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Kashkala. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Kashkala a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kashkala říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kashkala (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Kashkala a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Haihkam v oblasti Kyaukme, Shan, Barma
  2. Chinquapin v oblasti Duplin County, North Carolina, Spojené státy americké
  3. Rumah Luang v oblasti Sarawak, Malajsie
  4. Prusskaya v oblasti Klimovskiy rayon, Bryanskaya Oblast, Rusko
  5. Losina v oblasti Plzeň-jih, Plzeňský kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.