3D mapa Shpalozavod

Satelitní mapa Shpalozavod

název bez diakritiky: Shpalozavod
správní zařazení: Plesetskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 62° 51' 0" North, 40° 17' 0" East

Shpalozavod a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ShpalozavodVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shpalozavod. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shpalozavod, administrativně je místo zařazeno do oblasti Plesetskiy rayon, Arkhangelskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 62° 51' 0" North, 40° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shpalozavod v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shpalozavod

Hotely Shpalozavod: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shpalozavod: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shpalozavod, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shpalozavod Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shpalozavod. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shpalozavod

3D mapa Shpalozavod v Google Earth

satelitní 3D mapa Shpalozavod, Rusko

3D mapa ShpalozavodGoogle Earth – podívejte se na Shpalozavod z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shpalozavod dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shpalozavod shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shpalozavod, Rusko v Google Earth »

Letiště Shpalozavod a okolí

Letiště ve městě Shpalozavod a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shpalozavod říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shpalozavod (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shpalozavod a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shpalozavod

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shpalozavod: textový odkaz

satelitní mapu Shpalozavod: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shpalozavod

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shpalozavod: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shpalozavod: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shpalozavod: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Terradillos de Templarios v oblasti Palencia, Castilla y Leon, Španělsko
  2. Las Petacas v oblasti Vargas, Distrito Federal, Venezuela
  3. Sodongso v oblasti South Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  4. Gitanga v oblasti Cendajuru, Cankuzo, Burundi
  5. Toujiang v oblasti Yongfu, Guangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.