3D mapa Belgorod

Satelitní mapa Belgorod

název bez diakritiky: Belgorod
správní zařazení: Belgorodskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 50° 36' 48" North, 36° 35' 14" East

Belgorod a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BelgorodVítejte na stránce věnované satelitní mapě Belgorod. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Belgorod, administrativně je místo zařazeno do oblasti Belgorodskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 36' 48" North, 36° 35' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Belgorod v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Belgorod

Hotely Belgorod: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Belgorod: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Belgorod, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Belgorod Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Belgorod. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Belgorod

3D mapa Belgorod v Google Earth

satelitní 3D mapa Belgorod, Rusko

3D mapa BelgorodGoogle Earth – podívejte se na Belgorod z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Belgorod dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Belgorod shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Belgorod, Rusko v Google Earth »

Letiště Belgorod a okolí

Letiště ve městě Belgorod a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Belgorod říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Belgorod (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Belgorod a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Belgorod

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Belgorod: textový odkaz

satelitní mapu Belgorod: obrázkový odkaz

satelitní mapu Belgorod

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Belgorod: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Belgorod: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Belgorod: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Avangnam v oblasti Welenzas, Rovníková Guinea
  2. Ouizert v oblasti Boulmane, Centre Nord, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.