3D mapa Krasnyy Oktyabr'

Satelitní mapa Krasnyy Oktyabr'

název bez diakritiky: Krasnyy Oktyabr'
správní zařazení: Belgorodskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 50° 40' 22" North, 36° 26' 38" East

Krasnyy Oktyabr' a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Krasnyy Oktyabr'Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Krasnyy Oktyabr'. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krasnyy Oktyabr', administrativně je místo zařazeno do oblasti Belgorodskiy rayon, Belgorodskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 50° 40' 22" North, 36° 26' 38" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krasnyy Oktyabr' v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krasnyy Oktyabr'

Hotely Krasnyy Oktyabr': rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krasnyy Oktyabr': garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krasnyy Oktyabr', od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krasnyy Oktyabr' Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krasnyy Oktyabr'. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krasnyy Oktyabr'

3D mapa Krasnyy Oktyabr' v Google Earth

satelitní 3D mapa Krasnyy Oktyabr', Rusko

3D mapa Krasnyy Oktyabr'Google Earth – podívejte se na Krasnyy Oktyabr' z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krasnyy Oktyabr' dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krasnyy Oktyabr' shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krasnyy Oktyabr', Rusko v Google Earth »

Letiště Krasnyy Oktyabr' a okolí

Letiště ve městě Krasnyy Oktyabr' a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krasnyy Oktyabr' říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krasnyy Oktyabr' (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krasnyy Oktyabr' a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krasnyy Oktyabr'

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krasnyy Oktyabr': textový odkaz

satelitní mapu Krasnyy Oktyabr': obrázkový odkaz

satelitní mapu Krasnyy Oktyabr'

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krasnyy Oktyabr': malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnyy Oktyabr': středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnyy Oktyabr': velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Machang v oblasti Pingba, Guizhou, Čína
  2. Doutor Mauricio Cardoso v oblasti Horizontina, Rio Grande do Sul, Brazílie
  3. Nembo v oblasti Tappita, Nimba, Libérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.