3D mapa Isakovo

Satelitní mapa Isakovo

název bez diakritiky: Isakovo
správní zařazení: Etkulskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 2' 22" North, 61° 26' 1" East

Isakovo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IsakovoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Isakovo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Isakovo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Etkulskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 2' 22" North, 61° 26' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Isakovo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Isakovo

Hotely Isakovo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Isakovo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Isakovo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Isakovo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Isakovo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Isakovo

3D mapa Isakovo v Google Earth

satelitní 3D mapa Isakovo, Rusko

3D mapa IsakovoGoogle Earth – podívejte se na Isakovo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Isakovo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Isakovo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Isakovo, Rusko v Google Earth »

Letiště Isakovo a okolí

Letiště ve městě Isakovo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Isakovo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Isakovo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Isakovo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Isakovo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Isakovo: textový odkaz

satelitní mapu Isakovo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Isakovo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Isakovo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Isakovo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Isakovo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mechta Safel el Beida v oblasti Oum El Bouaghi, Alžírsko
  2. Deh-e Hoseyn-e `Ali Akbar v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  3. Konechki v oblasti Tosnenskiy rayon, Leningradskaya Oblast, Rusko
  4. Hostec v oblasti Karlovy Vary, Karlovarský kraj, Česká republika
  5. Tremes v oblasti Santarem, Leziria do Tejo, Lisboa e Vale do Tejo, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.