3D mapa Tselinnyy

Satelitní mapa Tselinnyy

název bez diakritiky: Tselinnyy
správní zařazení: Troitskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 10' 0" North, 60° 58' 0" East

Tselinnyy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TselinnyyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tselinnyy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tselinnyy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Troitskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 10' 0" North, 60° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tselinnyy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tselinnyy

Hotely Tselinnyy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tselinnyy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tselinnyy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tselinnyy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tselinnyy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tselinnyy

3D mapa Tselinnyy v Google Earth

satelitní 3D mapa Tselinnyy, Rusko

3D mapa TselinnyyGoogle Earth – podívejte se na Tselinnyy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tselinnyy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tselinnyy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tselinnyy, Rusko v Google Earth »

Letiště Tselinnyy a okolí

Letiště ve městě Tselinnyy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tselinnyy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tselinnyy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tselinnyy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tselinnyy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tselinnyy: textový odkaz

satelitní mapu Tselinnyy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tselinnyy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tselinnyy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tselinnyy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tselinnyy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dealu Lamosoi v oblasti Alba, Rumunsko
  2. Goth Din Muhammad Chaudhri v oblasti Badin, Sind, Pákistán
  3. Defeated Creek v oblasti Letcher County, Kentucky, Spojené státy americké
  4. Dovici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  5. Kuba v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.