3D mapa Moskva

Satelitní mapa Moskva

název bez diakritiky: Moskva
správní zařazení: Moskva gorsovet, City of Moscow, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 45' 8" North, 37° 36' 56" East

Moskva a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MoskvaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Moskva. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Moskva, administrativně je místo zařazeno do oblasti Moskva gorsovet, City of Moscow, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 45' 8" North, 37° 36' 56" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Moskva v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Moskva

Hotely Moskva: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Moskva: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Moskva, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Moskva Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Moskva. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Moskva

3D mapa Moskva v Google Earth

satelitní 3D mapa Moskva, Rusko

3D mapa MoskvaGoogle Earth – podívejte se na Moskva z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Moskva dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Moskva shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Moskva, Rusko v Google Earth »

Letiště Moskva a okolí

Letiště ve městě Moskva a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Moskva říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Moskva (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Moskva a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Moskva

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Moskva: textový odkaz

satelitní mapu Moskva: obrázkový odkaz

satelitní mapu Moskva

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Moskva: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Moskva: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Moskva: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. L'Abbey v oblasti Sud, Haiti
  2. Thakur Naopara v oblasti Rajbari Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. An Leim v oblasti Cork, South West, Irsko
  4. Ovo v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.