Moskva: hotely 12 – rezervujte si hotel ve městě Moscow

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Moscow: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Moskva, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve městě Moskva.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Moskva Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Recenze hotelů Moskva – viz záložka "Hodnocení hostů" prezentace jednotlivých hotelů. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Moskva. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Poloha města Moskva

– viz mapa Moscow »

Moskva leží v oblasti Moskva gorsovet, City of Moscow, Rusko.

Moscow: nejoblíbenější hotely

Bega Hotel: fotografie

Bega Hotel ***

Bega Hotel má výbornou polohu vedle Moskvy Hippodrome, uprostřed zeleně, pouhých 15 minut chůze od stanice metra a všechny požitky z centra Moskvy. Začněte den ve Bega Hotel s výbornou včetně snídaně spoustu odrůdy. Počet pokojů: 145.

Le Tenant Apartment Service: fotografie

Le Tenant Apartment Service

Le Nájemce je předním poskytovatelem služeb bytu v Rusku. nabídka bytů, které jsou umístěny ve všech okresech v Moskvě, v blízkosti klíčových památek a zajímavostí. Počet pokojů: 362.

Moscow Apartments: fotografie

Moscow Apartments

Moskva Apartmány se nachází podél velkolepé a vibrující Kutuzovsky Prospekt, chodí méně než 10 minut 'z Expocentre a jeho ústřední výstavní síň. Počet pokojů: 15.

Downtown Apartments: fotografie

Downtown Apartments

Apartmány Moskva nabízí domů-z-domova, 5-minut chůze od stanice metra snadný přístup ke všem Moskvy. 24-hodinové zaměstnanci jsou vždy k dispozici také na pomoc. Počet pokojů: 42.

Le Tenant Krasnaya Presnya Apartments: fotografie

Le Tenant Krasnaya Presnya Apartments

Le Nájemce Krasnaya Presnya apartmány má výbornou polohu pár minut z metra, pro snadný přístup ke Kremlu a obchodní čtvrti. Počet pokojů: 15.

City Apartments: fotografie

City Apartments

City Apartments má výbornou polohu 7-8 minuty chůze od Rudé náměstí, v nejlepším umístění v Moskvě pro nákupy. Nabízí zdarma kyvadlová doprava z letiště. Moscow City Apartments nabízí krásné budově s domácí interiéry. Počet pokojů: 15.

RAMN Guest Accommodation: fotografie

RAMN Guest Accommodation

RAMN nabízí cenově dostupné ubytování v hostelu v klidné, zelené části Aeroport okresu Moskvy. Je to 10-minutové chůze od stanice metra Sokol a 20 minut jízdy 'na centra města. Počet pokojů: 82.

Serpuhovskaya Hotel: fotografie

Serpuhovskaya Hotel

Tento hotel Moskva je jen 100 metrů od stanice metra Serpukhovskaya. Nabízí 24 / 7 recepce a bezplatné parkování na vyžádání předem. Serpuhovskaya hotelu pokoje jsou vzduch-stabilizovat a mít dřevěné podlahy. Počet pokojů: 12.

Sverchkov 8: fotografie

Sverchkov 8

Pohodlně se nachází jen 2 km od Rudého náměstí a středověké Kitay-Gorod čtvrti, tento elegantní zrekonstruovaný zámek nabízí zdarma on-site parkoviště, kavárna a pokoje s TV. Počet pokojů: 9.

4 Rooms Home Hotel: fotografie

4 Rooms Home Hotel

Jen 10-minutové chůze od Tvetsnoy Boulevard a slavného moskevského cirkusu, 4 pokoje Home Hotel nabízí 24-hodinová recepce, non-kuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Pokoje a ložnice na 4 pokoje jsou jednoduše zařízené a jsou vybaveny TV. Počet pokojů: 4.

Hotely Moscow – seznam hotelů (volitelné kritérium řazení)

Následuje stručný seznam všech hotelů ve městě Moskva. Hotely Moscow jsou seřazeny podle třídy: luxusní hotely ve městě Moskva jsou uvedeny dříve. Pomocí ovládací lišty můžete změnit kritérium řazení: kliknutím zvolíte rozhodující vlastnost. Směr řazení se přepíná kliknutím na první tlačítko (úplně vlevo) lišty.

Sestavili jsme samostatné oddíly pro Moscow luxusní hotely and Moscow levné hotely.

Moscow: přehled všech hotelů

Buddy Bear Hostel: fotografie

Buddy Bear Hostel *

Nachází se podél zahrady Ring v centru Moskvy, Buddy Bear Hostel nabízí vzduch-stabilizuje kolejní pokoje, bezplatné Wi-Fi, a má vířivku a saunu. Buddy Bear má bar a společnou kuchyň, kde si hosté mohou připravit jídlo. Počet pokojů: 4.

Bulgakov Mini-Hotel: fotografie

Bulgakov Mini-Hotel *

Jen 2-minuty pěšky od stanice metra Arbat v Moskvě, této ubytovny je společná kuchyň, počítačová učebna a obývací prostor s TV a DVD kolekce. Pokoje v Bulgakov Hostel jsou jednoduše zařízené a mají bezplatné Wi-Fi a TV. Počet pokojů: 14.

Bulvar Hotel na Tsvetnom: fotografie

Bulvar Hotel na Tsvetnom *

Nachází se v Moskvě, na Tsvetnom Bulvar je menší než 100 metrů od stanice metra Tsvetnoy Bul'var. Nabízí prostorné pokoje a bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách. Tsvetnom pokoje mají jednoduché zařízení a TV. Počet pokojů: 32.

By Crocus: fotografie

By Crocus *

Nachází se v krásné chalupě ve stylu finské, podle Crocus Hotel nabízí klidnou polohu jen 250 metrů od nábřeží řeky Moskva. Je vybaven Wi-Fi, terasa a plně vybavenou kuchyň. Počet pokojů: 7.

Capital Hostel: fotografie

Capital Hostel *

Kapitálové Hostel nabízí levné ubytování, jen 1 minutu chůze od stanice Tretyakovskaya. Host si může vybrat ze soukromých pokojů a ubytovna prostor. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích. Počet pokojů: 7.

Central Hostel Moscow: fotografie

Central Hostel Moscow *

Centrálně umístěný, tento moderní hostel je jen 7 minut chůze od slavného moskevského Arbat Street. Nabízí plně zařízené, společná kuchyň, jídelní kout, elegantní a ložnice s bezplatným Wi-Fi. Počet pokojů: 4.

Chocolate Hostel: fotografie

Chocolate Hostel *

Tento hostel v centru Moskvy má 24-hodinová recepce a bezplatné Wi-Fi. Stojí vedle Pushkinskaya náměstí, jen jednu zastávku metra od Kremlu a Rudého náměstí. Čokoláda Hostel nabízí celou řadu pokojů a ložnic. Počet pokojů: 5.

Cinema Hostel: fotografie

Cinema Hostel *

Nabízí bezplatné Wi-Fi a 24-hodinová recepce, toto je ubytovna se nachází v centru Moskvy. Hostel promítá filmy každý večer, a Kitay-Gorod Stanice metra je 7 minut chůze od hotelu. Počet pokojů: 8.

Classic: fotografie

Classic *

Classic leží jen 200 metrů od velkého parku Timiryazevsky a 5-minut jízdy od Timiryazevskaya stanice metra. Je vybaven tradiční ruské lázeňský areál s bazénem a saunou. Počet pokojů: 4.

Day and Night Hostel: fotografie

Day and Night Hostel *

Asi 2 km od Rudého náměstí, je to s vlastním stravováním hostelu se nachází v tiché boční ulici v centru Moskvy. Nabízí bezplatné Wi-Fi, knihovna a 24-hodinová recepce. Počet pokojů: 3.

Dmitrovka Hostel: fotografie

Dmitrovka Hostel *

Free Wi-Fi a 2 společné kuchyně jsou nabízeny v tomto hostelu v centru Moskvy, 5 minut chůze od náměstí Red. Dmitrovka Hostel nabízí 24-hodinová recepce s exkurzí. Počet pokojů: 8.

Eesti Airlines Hostel: fotografie

Eesti Airlines Hostel *

Nachází se v centru Moskvy, Eesti Airlines Hostel nabízí soukromí a kolejní pokoje pouze 15-minutové chůze od Rudého náměstí. Mayakovskaya stanice metra je 1-minutové chůze od hotelu. Všechny hostelu pokoje jsou vzduch-stabilizuje a zahřívá. Počet pokojů: 20.

FABRIKA Hostel & Gallery: fotografie

Tento moderní Moskvy hostel nabízí bezplatné Wi-Fi, moderní ložnice a umění od místních návrhářů. Nachází se v areálu bývalého Red Factory října Centrum pro současné umění a noční život v Moskvě. Počet pokojů: 13.

Fresh Hostel: fotografie

Fresh Hostel *

Čerstvé Hostel v Moskvě je 3-minutové chůze od stanice metra Sukharevskaya. Nachází se v blízkosti centra města a méně než 5-minut jízdy od Rudého náměstí. Kolejích v čerstvé Hostel mají společné sociální zařízení. Počet pokojů: 5.

Gostyny Dvor na Polyanke: fotografie

Gostyny Dvor na Polyanke *

Tento moderní ubytovně je centrálně umístěný v Moskvě, v blízkosti MHD. Kreml a parku umění jsou v docházkové vzdálenosti. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici v celém hostelu. Gostyny Dvor Na Polyanke hostel má moderní design. Počet pokojů: 17.

Green ManGo Hostel: fotografie

Green ManGo Hostel *

Jen 1 km od Bauman zahrady, tento hostel v Moskvě nabízí bezplatné Wi-Fi, 24-hodinová recepce a salonek s konzoly Xbox 360. Krasniye Vorota Stanice metra je 500 metrů. Počet pokojů: 3.

Home Hotel At Kamergersky Pereulok: fotografie

Home Hotel At Kamergersky Pereulok *

Pouhých 700 metrů od Rudého náměstí a Kremlu, to nekuřácký hotel v centru Moskvy nabízí klasické stylu pokoje, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, a společná kuchyňka s pračkou. Počet pokojů: 9.

Hostel DOM: fotografie

Hostel DOM *

Nabízí bezplatné Wi-Fi a 24-hodinová recepce, je tento hotel se nachází v centru Moskvy. Má plně vybavenou kuchyň a Kursky vlaku a metra jsou 10 minut chůze od hotelu. Počet pokojů: 8.

Hostel Moscow 444: fotografie

Hostel Moscow 444 *

Tento hostel se nachází v centru Moskvy, 3 minuty chůze od ulice Arbat a 20 minut od Rudého náměstí. Hostel Moskva 444 nabízí 24-hodinová recepce a bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách. Počet pokojů: 4.

Hostel Orange at Presnya: fotografie

Hostel Orange at Presnya *

Tento nekuřácký hostel v centru Moskvy nabízí prostorné pokoje s zvukotěsná okna, bezplatné Wi-Fi internet, podzemní a dobré připojení. Zoo Moskva je pouze 1 km. Počet pokojů: 7.

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.