3D mapa Malaya Okhta

Satelitní mapa Malaya Okhta

název bez diakritiky: Malaya Okhta
správní zařazení: Sankt-Peterburg gorsovet, City of St. Petersburg, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 59° 55' 42" North, 30° 24' 45" East

Malaya Okhta a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Malaya OkhtaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Malaya Okhta. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Malaya Okhta, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sankt-Peterburg gorsovet, City of St. Petersburg, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 59° 55' 42" North, 30° 24' 45" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Malaya Okhta v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Malaya Okhta

Hotely Malaya Okhta: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Malaya Okhta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Malaya Okhta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Malaya Okhta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Malaya Okhta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Malaya Okhta

3D mapa Malaya Okhta v Google Earth

satelitní 3D mapa Malaya Okhta, Rusko

3D mapa Malaya OkhtaGoogle Earth – podívejte se na Malaya Okhta z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Malaya Okhta dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Malaya Okhta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Malaya Okhta, Rusko v Google Earth »

Letiště Malaya Okhta a okolí

Letiště ve městě Malaya Okhta a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Malaya Okhta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Malaya Okhta (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Malaya Okhta a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Malaya Okhta

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Malaya Okhta: textový odkaz

satelitní mapu Malaya Okhta: obrázkový odkaz

satelitní mapu Malaya Okhta

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Malaya Okhta: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Malaya Okhta: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Malaya Okhta: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Daulatpur v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  2. Ban Laem Khao v oblasti Chon Buri, Central, Thajsko
  3. Kozaki v oblasti Miyazaki, Kyushu, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.