3D mapa Igodovo

Satelitní mapa Igodovo

název bez diakritiky: Igodovo
správní zařazení: Ostrovskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 58° 0' 58" North, 42° 21' 41" East

Igodovo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IgodovoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Igodovo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Igodovo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ostrovskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 58° 0' 58" North, 42° 21' 41" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Igodovo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Igodovo

Hotely Igodovo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Igodovo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Igodovo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Igodovo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Igodovo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Igodovo

3D mapa Igodovo v Google Earth

satelitní 3D mapa Igodovo, Rusko

3D mapa IgodovoGoogle Earth – podívejte se na Igodovo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Igodovo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Igodovo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Igodovo, Rusko v Google Earth »

Letiště Igodovo a okolí

Letiště ve městě Igodovo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Igodovo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Igodovo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Igodovo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Igodovo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Igodovo: textový odkaz

satelitní mapu Igodovo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Igodovo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Igodovo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Igodovo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Igodovo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Minnesota Hacienda v oblasti Negros Occidental, Region 6, Filipíny
  2. Assekro v oblasti Beoumi, Beoumi, Pobřeží slonoviny
  3. Bisanje v oblasti Kyotera, Rakai, Uganda

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.