3D mapa Krasnyy Mayak

Satelitní mapa Krasnyy Mayak

název bez diakritiky: Krasnyy Mayak
správní zařazení: Makushinskiy rayon, Kurganskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 16' 41" North, 67° 26' 43" East

Krasnyy Mayak a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Krasnyy MayakVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krasnyy Mayak. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krasnyy Mayak, administrativně je místo zařazeno do oblasti Makushinskiy rayon, Kurganskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 16' 41" North, 67° 26' 43" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krasnyy Mayak v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krasnyy Mayak

Hotely Krasnyy Mayak: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krasnyy Mayak: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krasnyy Mayak, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krasnyy Mayak Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krasnyy Mayak. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krasnyy Mayak

3D mapa Krasnyy Mayak v Google Earth

satelitní 3D mapa Krasnyy Mayak, Rusko

3D mapa Krasnyy MayakGoogle Earth – podívejte se na Krasnyy Mayak z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krasnyy Mayak dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krasnyy Mayak shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krasnyy Mayak, Rusko v Google Earth »

Letiště Krasnyy Mayak a okolí

Letiště ve městě Krasnyy Mayak a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krasnyy Mayak říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krasnyy Mayak (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krasnyy Mayak a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krasnyy Mayak

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krasnyy Mayak: textový odkaz

satelitní mapu Krasnyy Mayak: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krasnyy Mayak

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krasnyy Mayak: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnyy Mayak: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnyy Mayak: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Barangas v oblasti Barito Kuala, Kalimantan Selatan, Indonésie
  2. Tagitagi Number 1 v oblasti East New Britain, Papua Nová Guinea
  3. Tolombeh-ye Akbar Khan v oblasti Kerman, Írán
  4. Ibanda v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.