loading

Rusko: luxusní hotely – rezervujte si luxusní hotel ve státě Rusko

Luxusní hotely Rusko – nejoblíbenější cíle cest

Na tuto stránku jsme vybrali některá oblíbená města ve státě Rusko. Další města ve státu Rusko – viz mapa Rusko.

Rezervujte si luxusní hotel Rusko on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Uvádíme vybrané luxusní hotely v oblíbených městech státu Rusko. Luxusní hotely v dalších městech můžete najít pomocí předchozího formuláře. Přehled všech hotelů Rusko, bez ohledu na úroveň luxusu, je obsahem průvodce hotely Rusko.

Luxusní hotely Moscow

Moscow leží v oblasti Moskva gorsovet, City of Moscow, Rusko (viz mapa Moscow).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Moscow (navštivte průvodce luxusní hotely Moscow pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Moscow je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Moscow

další luxusní hotely Moscow »
National Hotel: fotografie

National Hotel *****

Multi-oceněný Národní pochlubit neuvěřitelnou místě, nejlépe v Moskvě, přes ulici od Rudého náměstí a 5-minut chůze od nákupních GUM a Velkého.

Renaissance Moscow Olympic Hotel: fotografie

Renaissance Moscow Olympic Hotel *****

Renaissance Moscow Hotel má vhodnou polohu Jekatěrinského parku a 10 minut od metra, se snadno dostanete do centra Moskvy. Nabízí také bezplatné pravidelné kyvadlový autobus.

Renaissance Moscow Monarch Centre Hotel: fotografie

Renaissance Moscow Monarch Centre Hotel *****

Renaissance Moscow Monarch Centre Hotel nabízí moderní, 5-star apartmány a pokoje v centru Moskvy, naproti nádraží Dinamo metra. Každý pokoj je vybaven LCD TV a luxusní mramorové koupelny.

Luxusní hotely Saint Petersburg

Saint Petersburg leží v oblasti Sankt-Peterburg gorsovet, City of St. Petersburg, Rusko (viz mapa Saint Petersburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Saint Petersburg (navštivte průvodce luxusní hotely Saint Petersburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Saint Petersburg je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Saint Petersburg

další luxusní hotely Saint Petersburg »
Renaissance St. Petersburg Baltic Hotel: fotografie

Renaissance St. Petersburg Baltic Hotel *****

Renesance St Petersburg Baltic Hotel se může pochlubit skvělou polohu a skvělé služby, momenty z katedrály sv Isaacs, 7-8 minut od Nevsky Prospekt a 10 minut od Hermitage. Povzbudit v tělocvičně hotelu Baltského moře.

Grand Hotel Emerald: fotografie

Grand Hotel Emerald *****

Grand Hotel Emerald se nachází jen 10-minutové chůze od stanice metra a 7-8 minut od Nevsky Prospekt, v blízkosti katedrály a Smolny Taurida zahrady.

Taleon Imperial Hotel: fotografie

Taleon Imperial Hotel *****

Taleon Imperial Hotel má bezkonkurenční umístění do 5 minut chůze z náměstí a palác Ermitáž a 1 minutu od Nevsky Prospekt, do malebné Moyka řeky.

Luxusní hotely Krasnodar

Krasnodar leží v oblasti Krasnodarskiy Kray, Rusko (viz mapa Krasnodar).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Krasnodar (navštivte průvodce luxusní hotely Krasnodar pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Krasnodar je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Krasnodar

další luxusní hotely Krasnodar »
Rimar Hotel: fotografie

Rimar Hotel *****

Díky lázně s bazénem, ​​je tento hotel se nachází hned vedle řeky Kuban Krasnodar v. Hotel Rimar nabízí 24-hodinová recepce, Wi-Fi, a 3 restaurace.

Aton Hotel: fotografie

Aton Hotel *****

Aton Hotel se nachází pouhých 6 km od centra Krasnodar, v blízkosti řeky Kuban. Jeho elegantní pokoje jsou vzduch-stabilizovat a mají satelitní TV. Je vybaven saunou a jacuzzi.

GK Troy: fotografie

GK Troy *****

Díky lázeňské centrum a bezplatné Wi-Fi, je tento hotel se nachází v Krasnodaru a nabízí klimatizované pokoje s plazmovou TV. K dispozici je také 24-hodinová recepce. Každý pokoj v Tróji má moderní dekor a klasické stylu.

Luxusní hotely Kaliningrad

Kaliningrad leží v oblasti Gurevskiy rayon, Kaliningradskaya Oblast, Rusko (viz mapa Kaliningrad).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Kaliningrad (navštivte průvodce luxusní hotely Kaliningrad pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kaliningrad je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Kaliningrad

další luxusní hotely Kaliningrad »
Cherepaha Hotel: fotografie

Cherepaha Hotel *****

Cherepaha Hotel nabízí elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi, v malebném centru Koenigsberg. Je to jen 5 minut chůze 'od centrální náměstí a činoherní divadlo. Útulné pokoje v hotelu mají Cherepaha klasický nábytek.

Radisson Blu Hotel Kaliningrad: fotografie

Radisson Blu Hotel Kaliningrad *****

Nachází se v samém srdci historického hlavního náměstí v Kaliningradu, tento 5-hvězdičkový hotel nabízí vzduch-stabilizuje pokojů s bezplatným Wi-Fi připojení na internet. Ploché obrazovky-TV je součástí každého pokoje. Veškeré ubytování má vlastní koupelnu.

Chaika: fotografie

Chaika ****

Chaika Hotel se nachází v historickém Kaliningradu, jen mimo centrum města. K dispozici je veřejná doprava k dispozici mimo hotel. Chaika nabízí bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je výběr prostorných pokojů a apartmá v hotelu Chaika.

Luxusní hotely Samara

Samara leží v oblasti Volzhskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko (viz mapa Samara).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Samara (navštivte průvodce luxusní hotely Samara pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Samara je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Samara

další luxusní hotely Samara »
Renaissance Samara Hotel: fotografie

Renaissance Samara Hotel *****

Renaissance Samara je luxusní hotel poblíž břehu řeky Volhy. Spojuje v sobě působivé interiéry se zařízením, které patří restaurace, bowling centrum a krytý bazén.

Meridian Hotel: fotografie

Meridian Hotel ****

Meridian Hotel nabízí bezplatné Wi-Fi a pestře zdobené pokoje s LCD televizory namontovány v centru Samary. Je v blízkosti Zhili-Byli traktir (hospoda), Star zábava bod, a řeky Volhy.

Villa Classic Hotel: fotografie

Villa Classic Hotel ****

4-hvězdičkový Villa Classic Hotel stojí na okraji Zagorodny parku, v Samaře. Nabízí klimatizované pokoje s plochou obrazovkou, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Hosté si mohou vychutnat celou řadu jídel v restauraci Villa Classic je.

Luxusní hotely Ekaterinburg

Yekaterinburg leží v oblasti Ekaterinburg gorsovet, Sverdlovskaya Oblast, Rusko (viz mapa Ekaterinburg).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Yekaterinburg (navštivte průvodce luxusní hotely Yekaterinburg pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Yekaterinburg je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Yekaterinburg

další luxusní hotely Ekaterinburg »
Atrium Palace Hotel: fotografie

Atrium Palace Hotel *****

Tento luxusní 5-hvězdičkový hotel nabízí moderní ubytování vybaven elegantním nábytkem v centru Jekatěrinburgu. Je vybaven turecké parní lázně a solárium. Atrium Palace Hotel nabízí vzduch-stabilizovaným pokoje s TV se satelitním příjmem.

Hyatt Regency Ekaterinburg: fotografie

Hyatt Regency Ekaterinburg *****

Hyatt Regency Jekatěrinburg nabízí 5-hvězdičkové ubytování kousek od náměstí. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizory a koupelny s hlubokým lázně a dešťové sprchy.

Park Inn by Radisson: fotografie

Park Inn by Radisson ****

Park Inn Ekaterinburg je bez poskvrny čistý hotel s přátelským personálem, který se nachází v srdci Ekaterinburgs komerční, obchodní a nákupní čtvrti, v muzeích, britských hospod a klasickou hudbou kina. Začněte den s výbornou snídani.

Luxusní hotely Rostov on Don

Rostov-na-Donu leží v oblasti Aksayskiy rayon, Rostovskaya Oblast, Rusko (viz mapa Rostov on Don).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Rostov-na-Donu (navštivte průvodce luxusní hotely Rostov-na-Donu pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Rostov-na-Donu je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Rostov-na-Donu

další luxusní hotely Rostov on Don »
Radisson Don Hotel: fotografie

Radisson Don Hotel ****

Don Hotel se nachází přímo u kouzelné řeky Don, v srdci obchodního a zábavního okresů, které živý kaváren, restaurací a nočních klubů a Volha-Don plavbu.

Don Plaza Congress Hotel: fotografie

Don Plaza Congress Hotel ****

Tento obchodní komplex nabízí ubytování v útulných, mnoho konferenčních prostor a wellness centrum v srdci Rostov-na-Donu. Volnému parkování, fitness centrum a lázně.

Park City Rose Hotel: fotografie

Park City Rose Hotel ****

Evropská kuchyně, jsou bezplatné Wi-Fi a prostorné pokoje nabízí tato 3-hvězdičkový hotel v Rostově na Donu. Chrám Narození Panny Marie je 500 metrů.

Luxusní hotely Kazan

Kazan' leží v oblasti Laishevskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko (viz mapa Kazan).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Kazan' (navštivte průvodce luxusní hotely Kazan' pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Kazan' je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Kazan'

další luxusní hotely Kazan »
Mirage Hotel: fotografie

Mirage Hotel *****

Nad pohledu na světového kulturního dědictví UNESCO Kazaňský Kreml a ideálně situován do blízkosti mnoha atrakcí, Kazan, this 5-hvězdičkový hotel nabízí hostům luxusní ubytování, vynikající pohostinství ve fantastické umístění.

Korston Hotel Kazan: fotografie

Korston Hotel Kazan *****

Korston Hotel se nachází v Kazani. Úmluvy o biologické rozmanitosti a historických památek jsou v rámci snadný přístup. K dispozici je bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi. Korston nabízí komfortní ubytování a přátelské služby. Všechny pokoje jsou moderní a dobře vybavené-.

Courtyard by Marriott Kazan Kremlin: fotografie

Courtyard by Marriott Kazan Kremlin ****

Moderní pokoje s plochou obrazovkou, 2 restaurace a bezplatné fitness studio se nabízí v tomto centrálně umístěný hotel. Leží 100 metrů od stanice metra a Kremlyovskaysa Kazan Kreml.

Luxusní hotely Sochi

Sochi leží v oblasti Sochi gorsovet, Krasnodarskiy Kray, Rusko (viz mapa Sochi).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Sochi (navštivte průvodce luxusní hotely Sochi pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Sochi je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Sochi

další luxusní hotely Sochi »
Grand Hotel & SPA Rodina: fotografie

Grand Hotel & SPA Rodina *****

Tento 5-hvězdičkový hotel se nachází na pobřeží Černého moře v Soči. Grand Hotel & Spa Rodina má soukromou pláž a mnoho sportovních zařízení, včetně vnitřní a venkovní bazény. Grand Hotel & Spa Rodina je obklopen sub-tropické zahrady.

Mishilen Hotel: fotografie

Mishilen Hotel ****

Tento luxusní 4-hvězdičkový hotel nabízí elegantní ubytování zdobené elegantní nábytek. Mishilen Hotel nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi připojení v malebné oblasti Soči.

Marins Park Hotel: fotografie

Marins Park Hotel ****

Marins Park se nachází v srdci Soči, která je domovem v roce 2014 zimní olympijské hry. Tento 4-hvězdičkový hotel nabízí prostorné pokoje a skvělé vybavení, s výhledem na nábřeží promenádu a Černého moře.

Luxusní hotely Nizhniy Novgorod

Nizhniy Novgorod leží v oblasti Nizhniy Novgorod gorsovet, Nizhegorodskaya Oblast, Rusko (viz mapa Nizhniy Novgorod).

Zde jsou uvedeny pouze vybrané luxusní hotely Nizhniy Novgorod (navštivte průvodce luxusní hotely Nizhniy Novgorod pro úplný seznam). Podrobná satelitní mapa Nizhniy Novgorod je na samostatné stránce.

Vybrané luxusní hotely Nizhniy Novgorod

další luxusní hotely Nizhniy Novgorod »
Grand Hotel Oka Premium: fotografie

Grand Hotel Oka Premium ****

Tento hotel v Nizhniy Novogorod nabízí bezplatné Wi-Fi a stylové pokoje s TV s plochou obrazovkou. Hotelový komplex je vybaven hlavního Club zábavní centrum a fitness život posilovny.

Volna Hotel: fotografie

Volna Hotel ****

Tento 4-hvězdičkový hotel se nachází v Nižním Novgorodu, 15 minut jízdy od historické čtvrti UNESCO. Volna Hotel nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a 2 elegantní restaurace.

Nikitin Hotel: fotografie

Nikitin Hotel ****

Free Wi-Fi a anglická snídaně jsou nabízeny v tomto hotelu, který se nachází pouhých 350 metrů od místa, kde řeka Volha splňuje řeky Oka. Design Hotel nabízí 24-hodinová recepce.

Luxusní hotely Rusko: rezervace ubytování

Rezervace ubytování: Rusko: žádné rezervační poplatky, garance nejnižší ceny

Rezervace ubytování on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve státě Rusko, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů. Na této stránce uvádíme přehled hotelů ve státě Rusko.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve státě Rusko Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve státě Rusko. Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu některých hotelů v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.