3D mapa Leonovo

Satelitní mapa Leonovo

název bez diakritiky: Leonovo
správní zařazení: Voskresenskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 26' 0" North, 38° 42' 0" East

Leonovo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LeonovoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Leonovo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Leonovo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Voskresenskiy rayon, Moscovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 26' 0" North, 38° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Leonovo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Leonovo

Hotely Leonovo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Leonovo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Leonovo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Leonovo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Leonovo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Leonovo

3D mapa Leonovo v Google Earth

satelitní 3D mapa Leonovo, Rusko

3D mapa LeonovoGoogle Earth – podívejte se na Leonovo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Leonovo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Leonovo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Leonovo, Rusko v Google Earth »

Letiště Leonovo a okolí

Letiště ve městě Leonovo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Leonovo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Leonovo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Leonovo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Leonovo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Leonovo: textový odkaz

satelitní mapu Leonovo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Leonovo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Leonovo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Leonovo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Leonovo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sango v oblasti Mbres, Nana-Gribingui, Středoafrická republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.