3D mapa Staraya Russa

Satelitní mapa Staraya Russa

název bez diakritiky: Staraya Russa
správní zařazení: Starorusskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 59' 29" North, 31° 21' 40" East

Staraya Russa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Staraya RussaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Staraya Russa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Staraya Russa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Starorusskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 59' 29" North, 31° 21' 40" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Staraya Russa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Staraya Russa

Hotely Staraya Russa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Staraya Russa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Staraya Russa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Staraya Russa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Staraya Russa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Staraya Russa

3D mapa Staraya Russa v Google Earth

satelitní 3D mapa Staraya Russa, Rusko

3D mapa Staraya RussaGoogle Earth – podívejte se na Staraya Russa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Staraya Russa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Staraya Russa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Staraya Russa, Rusko v Google Earth »

Letiště Staraya Russa a okolí

Letiště ve městě Staraya Russa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Staraya Russa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Staraya Russa (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Staraya Russa a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Staraya Russa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Staraya Russa: textový odkaz

satelitní mapu Staraya Russa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Staraya Russa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Staraya Russa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Staraya Russa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Staraya Russa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tirshab v oblasti East Azarbayejan, Írán
  2. Kalaukkanaing v oblasti Chaungzon, Mon, Barma
  3. Mobertitz v oblasti Dobeln, Sachsen, Sachsen, Německo
  4. Kuronys v oblasti Ukmerges, Vilnius, Litva

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.