3D mapa Krasnoobsk

Satelitní mapa Krasnoobsk

název bez diakritiky: Krasnoobsk
správní zařazení: Novosibirskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 55' 12" North, 82° 58' 39" East

Krasnoobsk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KrasnoobskVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krasnoobsk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krasnoobsk, administrativně je místo zařazeno do oblasti Novosibirskiy rayon, Novosibirskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 55' 12" North, 82° 58' 39" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krasnoobsk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krasnoobsk

Hotely Krasnoobsk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krasnoobsk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krasnoobsk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krasnoobsk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krasnoobsk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krasnoobsk

3D mapa Krasnoobsk v Google Earth

satelitní 3D mapa Krasnoobsk, Rusko

3D mapa KrasnoobskGoogle Earth – podívejte se na Krasnoobsk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krasnoobsk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krasnoobsk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krasnoobsk, Rusko v Google Earth »

Letiště Krasnoobsk a okolí

Letiště ve městě Krasnoobsk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krasnoobsk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krasnoobsk (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krasnoobsk a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krasnoobsk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krasnoobsk: textový odkaz

satelitní mapu Krasnoobsk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krasnoobsk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krasnoobsk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnoobsk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnoobsk: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Makmalpur v oblasti Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  2. Lutowko v oblasti Sepolno Krajenskie, Kujawsko-Pomorskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.