3D mapa Verkhniy Tymbay

Satelitní mapa Verkhniy Tymbay

název bez diakritiky: Verkhniy Tymbay
správní zařazení: Kuedinskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 36' 0" North, 55° 11' 0" East

Verkhniy Tymbay a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Verkhniy TymbayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Verkhniy Tymbay. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Verkhniy Tymbay, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuedinskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 36' 0" North, 55° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Verkhniy Tymbay v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Verkhniy Tymbay

Hotely Verkhniy Tymbay: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Verkhniy Tymbay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Verkhniy Tymbay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Verkhniy Tymbay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Verkhniy Tymbay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Verkhniy Tymbay

3D mapa Verkhniy Tymbay v Google Earth

satelitní 3D mapa Verkhniy Tymbay, Rusko

3D mapa Verkhniy TymbayGoogle Earth – podívejte se na Verkhniy Tymbay z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Verkhniy Tymbay dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Verkhniy Tymbay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Verkhniy Tymbay, Rusko v Google Earth »

Letiště Verkhniy Tymbay a okolí

Letiště ve městě Verkhniy Tymbay a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Verkhniy Tymbay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Verkhniy Tymbay (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Verkhniy Tymbay a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Verkhniy Tymbay

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Verkhniy Tymbay: textový odkaz

satelitní mapu Verkhniy Tymbay: obrázkový odkaz

satelitní mapu Verkhniy Tymbay

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Verkhniy Tymbay: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Verkhniy Tymbay: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Verkhniy Tymbay: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Guma v oblasti Pishan, Xinjiang Uygur, Čína
  2. Chiles v oblasti McCracken County, Kentucky, Spojené státy americké
  3. Myers v oblasti Stark County, Ohio, Spojené státy americké
  4. Longmentangchang v oblasti Longmen, Guangdong, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.