3D mapa Uvarova

Satelitní mapa Uvarova

název bez diakritiky: Uvarova
správní zařazení: Ocherskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 54' 0" North, 54° 33' 0" East

Uvarova a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa UvarovaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Uvarova. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Uvarova, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ocherskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 54' 0" North, 54° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Uvarova v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Uvarova

Hotely Uvarova: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Uvarova: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Uvarova, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Uvarova Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Uvarova. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Uvarova

3D mapa Uvarova v Google Earth

satelitní 3D mapa Uvarova, Rusko

3D mapa UvarovaGoogle Earth – podívejte se na Uvarova z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Uvarova dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Uvarova shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Uvarova, Rusko v Google Earth »

Letiště Uvarova a okolí

Letiště ve městě Uvarova a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Uvarova říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Uvarova (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Uvarova a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Uvarova

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Uvarova: textový odkaz

satelitní mapu Uvarova: obrázkový odkaz

satelitní mapu Uvarova

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Uvarova: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Uvarova: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Uvarova: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Garung v oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie
  2. Tito v oblasti Caia, Sofala, Mozambik
  3. Bunaussa v oblasti Tite, Quinara, Guinea-Bissau
  4. Llagos v oblasti Chunchi, Chimborazo, Ekvádor

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.