3D mapa Pershina

Satelitní mapa Pershina

název bez diakritiky: Pershina
správní zařazení: Okhanskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 47' 0" North, 55° 14' 0" East

Pershina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PershinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pershina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pershina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Okhanskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 47' 0" North, 55° 14' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pershina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pershina

Hotely Pershina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pershina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pershina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pershina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pershina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pershina

3D mapa Pershina v Google Earth

satelitní 3D mapa Pershina, Rusko

3D mapa PershinaGoogle Earth – podívejte se na Pershina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pershina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pershina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pershina, Rusko v Google Earth »

Letiště Pershina a okolí

Letiště ve městě Pershina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pershina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pershina (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pershina a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pershina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pershina: textový odkaz

satelitní mapu Pershina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pershina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pershina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pershina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pershina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khomani v oblasti Central, Malawi
  2. Cusho v oblasti Nabon, Azuay, Ekvádor
  3. Andalandy v oblasti Manja, Toliary, Madagaskar
  4. Isagenghe v oblasti Maswa, Shinyanga, Tanzanie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.