3D mapa Reyd Vtoroy

Satelitní mapa Reyd Vtoroy

název bez diakritiky: Reyd Vtoroy
správní zařazení: Permskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 48' 0" North, 55° 27' 0" East

Reyd Vtoroy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Reyd VtoroyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Reyd Vtoroy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Reyd Vtoroy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Permskiy rayon, Permskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 48' 0" North, 55° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Reyd Vtoroy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Reyd Vtoroy

Hotely Reyd Vtoroy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Reyd Vtoroy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Reyd Vtoroy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Reyd Vtoroy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Reyd Vtoroy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Reyd Vtoroy

3D mapa Reyd Vtoroy v Google Earth

satelitní 3D mapa Reyd Vtoroy, Rusko

3D mapa Reyd VtoroyGoogle Earth – podívejte se na Reyd Vtoroy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Reyd Vtoroy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Reyd Vtoroy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Reyd Vtoroy, Rusko v Google Earth »

Letiště Reyd Vtoroy a okolí

Letiště ve městě Reyd Vtoroy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Reyd Vtoroy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Reyd Vtoroy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Reyd Vtoroy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Reyd Vtoroy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Reyd Vtoroy: textový odkaz

satelitní mapu Reyd Vtoroy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Reyd Vtoroy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Reyd Vtoroy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Reyd Vtoroy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Reyd Vtoroy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zavinaq v oblasti Zanjan, Írán
  2. Mbantounga v oblasti Kindamba, Pool, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Lizhuanlinchang v oblasti Baoji, Shaanxi, Čína
  4. Khorsand v oblasti Kerman, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.