3D mapa Verkhovin'ye

Satelitní mapa Verkhovin'ye

název bez diakritiky: Verkhovin'ye
správní zařazení: Loknyanskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 52' 0" North, 30° 51' 0" East

Verkhovin'ye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Verkhovin'yeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Verkhovin'ye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Verkhovin'ye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Loknyanskiy rayon, Pskovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 52' 0" North, 30° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Verkhovin'ye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Verkhovin'ye

Hotely Verkhovin'ye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Verkhovin'ye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Verkhovin'ye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Verkhovin'ye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Verkhovin'ye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Verkhovin'ye

3D mapa Verkhovin'ye v Google Earth

satelitní 3D mapa Verkhovin'ye, Rusko

3D mapa Verkhovin'yeGoogle Earth – podívejte se na Verkhovin'ye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Verkhovin'ye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Verkhovin'ye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Verkhovin'ye, Rusko v Google Earth »

Letiště Verkhovin'ye a okolí

Letiště ve městě Verkhovin'ye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Verkhovin'ye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Verkhovin'ye (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Verkhovin'ye a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Verkhovin'ye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Verkhovin'ye: textový odkaz

satelitní mapu Verkhovin'ye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Verkhovin'ye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Verkhovin'ye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Verkhovin'ye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Verkhovin'ye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Steentjen v oblasti Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie
  2. Tandawgon v oblasti Ayadaw, Sagaing, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.