3D mapa Krasnyy Yar

Satelitní mapa Krasnyy Yar

název bez diakritiky: Krasnyy Yar
správní zařazení: Ufimskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 53' 0" North, 55° 55' 0" East

Krasnyy Yar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Krasnyy YarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Krasnyy Yar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Krasnyy Yar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ufimskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 53' 0" North, 55° 55' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Krasnyy Yar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Krasnyy Yar

Hotely Krasnyy Yar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Krasnyy Yar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Krasnyy Yar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Krasnyy Yar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Krasnyy Yar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Krasnyy Yar

3D mapa Krasnyy Yar v Google Earth

satelitní 3D mapa Krasnyy Yar, Rusko

3D mapa Krasnyy YarGoogle Earth – podívejte se na Krasnyy Yar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Krasnyy Yar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Krasnyy Yar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Krasnyy Yar, Rusko v Google Earth »

Letiště Krasnyy Yar a okolí

Letiště ve městě Krasnyy Yar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Krasnyy Yar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Krasnyy Yar (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Krasnyy Yar a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Krasnyy Yar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Krasnyy Yar: textový odkaz

satelitní mapu Krasnyy Yar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Krasnyy Yar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Krasnyy Yar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnyy Yar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Krasnyy Yar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shanpu v oblasti Macheng, Hubei, Čína
  2. Turney v oblasti Cherokee County, Texas, Spojené státy americké
  3. Eavesport v oblasti Ulster County, New York, Spojené státy americké
  4. Tankari v oblasti Bharuch, Gujarat, Indie
  5. Posogani v oblasti Alba, Rumunsko
  6. Dash Deybi v oblasti Gilan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.