3D mapa Novaya Vil'ya

Satelitní mapa Novaya Vil'ya

název bez diakritiky: Novaya Vil'ya
správní zařazení: Prionezhskiy rayon, Republic of Karelia, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 61° 50' 0" North, 34° 15' 0" East

Novaya Vil'ya a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Novaya Vil'yaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Novaya Vil'ya. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Novaya Vil'ya, administrativně je místo zařazeno do oblasti Prionezhskiy rayon, Republic of Karelia, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 61° 50' 0" North, 34° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Novaya Vil'ya v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Novaya Vil'ya

Hotely Novaya Vil'ya: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Novaya Vil'ya: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Novaya Vil'ya, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Novaya Vil'ya Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Novaya Vil'ya. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Novaya Vil'ya

3D mapa Novaya Vil'ya v Google Earth

satelitní 3D mapa Novaya Vil'ya, Rusko

3D mapa Novaya Vil'yaGoogle Earth – podívejte se na Novaya Vil'ya z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Novaya Vil'ya dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Novaya Vil'ya shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Novaya Vil'ya, Rusko v Google Earth »

Letiště Novaya Vil'ya a okolí

Letiště ve městě Novaya Vil'ya a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Novaya Vil'ya říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Novaya Vil'ya (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Novaya Vil'ya a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Novaya Vil'ya

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Novaya Vil'ya: textový odkaz

satelitní mapu Novaya Vil'ya: obrázkový odkaz

satelitní mapu Novaya Vil'ya

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Novaya Vil'ya: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Novaya Vil'ya: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Novaya Vil'ya: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sumburk nad Desnou v oblasti Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj, Česká republika
  2. Hemmatabad v oblasti Esfahan, Írán
  3. Rassokhovichi v oblasti Mahilyow, Bělorusko
  4. Silver Springs v oblasti Wyoming County, New York, Spojené státy americké
  5. Viraghegy v oblasti Zala, Maďarsko
  6. Kuwae v oblasti Niigata, Hokuriku, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.