3D mapa Bol'shiye Burtasy

Satelitní mapa Bol'shiye Burtasy

název bez diakritiky: Bol'shiye Burtasy
správní zařazení: Kamsko-Ustinskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 16' 9" North, 48° 54' 38" East

Bol'shiye Burtasy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bol'shiye BurtasyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bol'shiye Burtasy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bol'shiye Burtasy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kamsko-Ustinskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 16' 9" North, 48° 54' 38" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bol'shiye Burtasy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bol'shiye Burtasy

Hotely Bol'shiye Burtasy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bol'shiye Burtasy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bol'shiye Burtasy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bol'shiye Burtasy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bol'shiye Burtasy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bol'shiye Burtasy

3D mapa Bol'shiye Burtasy v Google Earth

satelitní 3D mapa Bol'shiye Burtasy, Rusko

3D mapa Bol'shiye BurtasyGoogle Earth – podívejte se na Bol'shiye Burtasy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bol'shiye Burtasy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bol'shiye Burtasy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bol'shiye Burtasy, Rusko v Google Earth »

Letiště Bol'shiye Burtasy a okolí

Letiště ve městě Bol'shiye Burtasy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bol'shiye Burtasy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bol'shiye Burtasy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bol'shiye Burtasy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bol'shiye Burtasy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bol'shiye Burtasy: textový odkaz

satelitní mapu Bol'shiye Burtasy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bol'shiye Burtasy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bol'shiye Burtasy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shiye Burtasy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shiye Burtasy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tokwa v oblasti Western, Papua Nová Guinea
  2. Halsted v oblasti Fayette County, Texas, Spojené státy americké
  3. Ambattur v oblasti Chengaianna, Tamil Nadu, Indie
  4. Kampong Pinang v oblasti Sarawak, Malajsie
  5. Saetchung-gol v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  6. Sama v oblasti Sonaco, Gabu, Guinea-Bissau

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.