3D mapa Bol'shaya Yelga

Satelitní mapa Bol'shaya Yelga

název bez diakritiky: Bol'shaya Yelga
správní zařazení: Laishevskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 25' 37" North, 49° 53' 1" East

Bol'shaya Yelga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bol'shaya YelgaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bol'shaya Yelga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bol'shaya Yelga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Laishevskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 25' 37" North, 49° 53' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bol'shaya Yelga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bol'shaya Yelga

Hotely Bol'shaya Yelga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bol'shaya Yelga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bol'shaya Yelga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bol'shaya Yelga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bol'shaya Yelga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bol'shaya Yelga

3D mapa Bol'shaya Yelga v Google Earth

satelitní 3D mapa Bol'shaya Yelga, Rusko

3D mapa Bol'shaya YelgaGoogle Earth – podívejte se na Bol'shaya Yelga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bol'shaya Yelga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bol'shaya Yelga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bol'shaya Yelga, Rusko v Google Earth »

Letiště Bol'shaya Yelga a okolí

Letiště ve městě Bol'shaya Yelga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bol'shaya Yelga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bol'shaya Yelga (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bol'shaya Yelga a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bol'shaya Yelga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bol'shaya Yelga: textový odkaz

satelitní mapu Bol'shaya Yelga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bol'shaya Yelga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bol'shaya Yelga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shaya Yelga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shaya Yelga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Trilla v oblasti Miranda, Carabobo, Venezuela
  2. Wassi Gul Memon v oblasti Hyderabad, Sind, Pákistán
  3. Montagny v oblasti Dieppe, Seine-Maritime, Haute-Normandie, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.