3D mapa Savinovo

Satelitní mapa Savinovo

název bez diakritiky: Savinovo
správní zařazení: Vysokogorskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 55° 50' 0" North, 49° 10' 0" East

Savinovo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SavinovoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Savinovo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Savinovo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vysokogorskiy rayon, Republic of Tatarstan, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 50' 0" North, 49° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Savinovo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Savinovo

Hotely Savinovo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Savinovo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Savinovo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Savinovo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Savinovo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Savinovo

3D mapa Savinovo v Google Earth

satelitní 3D mapa Savinovo, Rusko

3D mapa SavinovoGoogle Earth – podívejte se na Savinovo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Savinovo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Savinovo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Savinovo, Rusko v Google Earth »

Letiště Savinovo a okolí

Letiště ve městě Savinovo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Savinovo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Savinovo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Savinovo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Savinovo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Savinovo: textový odkaz

satelitní mapu Savinovo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Savinovo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Savinovo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Savinovo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Savinovo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pablo Sidar v oblasti Santa Clara, Durango, Mexiko
  2. Zhongxingqiao v oblasti Sheyang, Jiangsu, Čína
  3. Goth Allahditto Khaskheli v oblasti Sanghar, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.