3D mapa Bol'shoye Lyakhovo

Satelitní mapa Bol'shoye Lyakhovo

název bez diakritiky: Bol'shoye Lyakhovo
správní zařazení: Ermishevskiy rayon, Ryazanskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 38' 48" North, 42° 6' 25" East

Bol'shoye Lyakhovo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bol'shoye LyakhovoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bol'shoye Lyakhovo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bol'shoye Lyakhovo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ermishevskiy rayon, Ryazanskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 38' 48" North, 42° 6' 25" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bol'shoye Lyakhovo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bol'shoye Lyakhovo

Hotely Bol'shoye Lyakhovo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bol'shoye Lyakhovo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bol'shoye Lyakhovo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bol'shoye Lyakhovo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bol'shoye Lyakhovo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bol'shoye Lyakhovo

3D mapa Bol'shoye Lyakhovo v Google Earth

satelitní 3D mapa Bol'shoye Lyakhovo, Rusko

3D mapa Bol'shoye LyakhovoGoogle Earth – podívejte se na Bol'shoye Lyakhovo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bol'shoye Lyakhovo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bol'shoye Lyakhovo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bol'shoye Lyakhovo, Rusko v Google Earth »

Letiště Bol'shoye Lyakhovo a okolí

Letiště ve městě Bol'shoye Lyakhovo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bol'shoye Lyakhovo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bol'shoye Lyakhovo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bol'shoye Lyakhovo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bol'shoye Lyakhovo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bol'shoye Lyakhovo: textový odkaz

satelitní mapu Bol'shoye Lyakhovo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bol'shoye Lyakhovo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bol'shoye Lyakhovo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shoye Lyakhovo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bol'shoye Lyakhovo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Conhoa v oblasti Maganja da Costa, Zambezia, Mozambik
  2. Liukou v oblasti Langao, Shaanxi, Čína
  3. Lipe v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.