3D mapa Novosemeykino

Satelitní mapa Novosemeykino

název bez diakritiky: Novosemeykino
správní zařazení: Krasnoyarskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 53° 23' 0" North, 50° 22' 0" East

Novosemeykino a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NovosemeykinoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Novosemeykino. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Novosemeykino, administrativně je místo zařazeno do oblasti Krasnoyarskiy rayon, Samarskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 23' 0" North, 50° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Novosemeykino v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Novosemeykino

Hotely Novosemeykino: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Novosemeykino: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Novosemeykino, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Novosemeykino Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Novosemeykino. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Novosemeykino

3D mapa Novosemeykino v Google Earth

satelitní 3D mapa Novosemeykino, Rusko

3D mapa NovosemeykinoGoogle Earth – podívejte se na Novosemeykino z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Novosemeykino dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Novosemeykino shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Novosemeykino, Rusko v Google Earth »

Letiště Novosemeykino a okolí

Letiště ve městě Novosemeykino a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Novosemeykino říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Novosemeykino (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Novosemeykino a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Novosemeykino

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Novosemeykino: textový odkaz

satelitní mapu Novosemeykino: obrázkový odkaz

satelitní mapu Novosemeykino

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Novosemeykino: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Novosemeykino: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Novosemeykino: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Torres v oblasti Anton, Cocle, Panama
  2. Bara Bhabanipur v oblasti Manikganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Thompsons Mills v oblasti Crawford County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  4. Wolsung-ni v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.