3D mapa Kokurino

Satelitní mapa Kokurino

název bez diakritiky: Kokurino
správní zařazení: Saratovskiy rayon, Saratovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 51° 28' 20" North, 45° 50' 21" East

Kokurino a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KokurinoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kokurino. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kokurino, administrativně je místo zařazeno do oblasti Saratovskiy rayon, Saratovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 28' 20" North, 45° 50' 21" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kokurino v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kokurino

Hotely Kokurino: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kokurino: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kokurino, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kokurino Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kokurino. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kokurino

3D mapa Kokurino v Google Earth

satelitní 3D mapa Kokurino, Rusko

3D mapa KokurinoGoogle Earth – podívejte se na Kokurino z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kokurino dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kokurino shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kokurino, Rusko v Google Earth »

Letiště Kokurino a okolí

Letiště ve městě Kokurino a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kokurino říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kokurino (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kokurino a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kokurino

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kokurino: textový odkaz

satelitní mapu Kokurino: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kokurino

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kokurino: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kokurino: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kokurino: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dareh Rash v oblasti Bakhtaran, Írán
  2. Valea lui Mihai v oblasti Bihor, Rumunsko
  3. Bull Run v oblasti Terrebonne Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  4. Moringbere v oblasti Ayedaade, Osun, Nigérie
  5. Veyleh-ye Yek v oblasti Bakhtaran, Írán
  6. Zarici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.