3D mapa Sof'ino

Satelitní mapa Sof'ino

název bez diakritiky: Sof'ino
správní zařazení: Voskresenskiy rayon, Saratovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 51° 53' 0" North, 46° 29' 0" East

Sof'ino a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sof'inoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sof'ino. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sof'ino, administrativně je místo zařazeno do oblasti Voskresenskiy rayon, Saratovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 53' 0" North, 46° 29' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sof'ino v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sof'ino

Hotely Sof'ino: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sof'ino: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sof'ino, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sof'ino Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sof'ino. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sof'ino

3D mapa Sof'ino v Google Earth

satelitní 3D mapa Sof'ino, Rusko

3D mapa Sof'inoGoogle Earth – podívejte se na Sof'ino z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sof'ino dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sof'ino shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sof'ino, Rusko v Google Earth »

Letiště Sof'ino a okolí

Letiště ve městě Sof'ino a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sof'ino říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sof'ino (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sof'ino a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sof'ino

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sof'ino: textový odkaz

satelitní mapu Sof'ino: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sof'ino

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sof'ino: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sof'ino: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sof'ino: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Belvedere v oblasti Ciudad de la Habana, Kuba
  2. Aukan v oblasti Chipwi, Kachin, Barma
  3. Kwangnyon'gol v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.