3D mapa Novaya Serebryanka

Satelitní mapa Novaya Serebryanka

název bez diakritiky: Novaya Serebryanka
správní zařazení: Smolenskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 54° 48' 0" North, 31° 59' 0" East

Novaya Serebryanka a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Novaya SerebryankaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Novaya Serebryanka. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Novaya Serebryanka, administrativně je místo zařazeno do oblasti Smolenskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 54° 48' 0" North, 31° 59' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Novaya Serebryanka v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Novaya Serebryanka

Hotely Novaya Serebryanka: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Novaya Serebryanka: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Novaya Serebryanka, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Novaya Serebryanka Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Novaya Serebryanka. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Novaya Serebryanka

3D mapa Novaya Serebryanka v Google Earth

satelitní 3D mapa Novaya Serebryanka, Rusko

3D mapa Novaya SerebryankaGoogle Earth – podívejte se na Novaya Serebryanka z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Novaya Serebryanka dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Novaya Serebryanka shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Novaya Serebryanka, Rusko v Google Earth »

Letiště Novaya Serebryanka a okolí

Letiště ve městě Novaya Serebryanka a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Novaya Serebryanka říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Novaya Serebryanka (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Novaya Serebryanka a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Novaya Serebryanka

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Novaya Serebryanka: textový odkaz

satelitní mapu Novaya Serebryanka: obrázkový odkaz

satelitní mapu Novaya Serebryanka

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Novaya Serebryanka: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Novaya Serebryanka: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Novaya Serebryanka: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Somerset Place Condominium v oblasti Davis County, Utah, Spojené státy americké
  2. Kellytown v oblasti Tioga County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.