3D mapa Malaya Kvashnina

Satelitní mapa Malaya Kvashnina

název bez diakritiky: Malaya Kvashnina
správní zařazení: Kamyshlovskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 5' 0" North, 62° 42' 0" East

Malaya Kvashnina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Malaya KvashninaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Malaya Kvashnina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Malaya Kvashnina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kamyshlovskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 5' 0" North, 62° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Malaya Kvashnina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Malaya Kvashnina

Hotely Malaya Kvashnina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Malaya Kvashnina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Malaya Kvashnina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Malaya Kvashnina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Malaya Kvashnina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Malaya Kvashnina

3D mapa Malaya Kvashnina v Google Earth

satelitní 3D mapa Malaya Kvashnina, Rusko

3D mapa Malaya KvashninaGoogle Earth – podívejte se na Malaya Kvashnina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Malaya Kvashnina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Malaya Kvashnina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Malaya Kvashnina, Rusko v Google Earth »

Letiště Malaya Kvashnina a okolí

Letiště ve městě Malaya Kvashnina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Malaya Kvashnina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Malaya Kvashnina (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Malaya Kvashnina a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Malaya Kvashnina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Malaya Kvashnina: textový odkaz

satelitní mapu Malaya Kvashnina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Malaya Kvashnina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Malaya Kvashnina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Malaya Kvashnina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Malaya Kvashnina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ichouaouene v oblasti Chefchaouene, Nord Ouest, Maroko
  2. Belsotanya v oblasti Borsod-Abauji-Zemplen, Maďarsko
  3. Three Rivers v oblasti Live Oak County, Texas, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.