3D mapa Kosulino

Satelitní mapa Kosulino

název bez diakritiky: Kosulino
správní zařazení: Sysertskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 44' 14" North, 60° 58' 1" East

Kosulino a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KosulinoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kosulino. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kosulino, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sysertskiy rayon, Sverdlovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 44' 14" North, 60° 58' 1" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kosulino v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kosulino

Hotely Kosulino: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kosulino: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kosulino, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kosulino Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kosulino. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kosulino

3D mapa Kosulino v Google Earth

satelitní 3D mapa Kosulino, Rusko

3D mapa KosulinoGoogle Earth – podívejte se na Kosulino z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kosulino dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kosulino shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kosulino, Rusko v Google Earth »

Letiště Kosulino a okolí

Letiště ve městě Kosulino a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kosulino říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kosulino (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kosulino a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kosulino

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kosulino: textový odkaz

satelitní mapu Kosulino: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kosulino

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kosulino: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kosulino: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kosulino: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Avalon v oblasti Livingston County, Missouri, Spojené státy americké
  2. Fossen v oblasti Uddevalla Kommun, Goteborgs och Bohus Lan, Švédsko
  3. Mavounogo v oblasti Mossendjo, Niari, Konžská republika (Brazzaville)
  4. Seniskis v oblasti Ignalinos, Utena, Litva
  5. El Suyate v oblasti Moroceli, Paraiso, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.