3D mapa Grigor'ye

Satelitní mapa Grigor'ye

název bez diakritiky: Grigor'ye
správní zařazení: Umetskiy rayon, Tambovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 52° 48' 0" North, 43° 5' 0" East

Grigor'ye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Grigor'yeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Grigor'ye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Grigor'ye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Umetskiy rayon, Tambovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 48' 0" North, 43° 5' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Grigor'ye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Grigor'ye

Hotely Grigor'ye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Grigor'ye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Grigor'ye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Grigor'ye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Grigor'ye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Grigor'ye

3D mapa Grigor'ye v Google Earth

satelitní 3D mapa Grigor'ye, Rusko

3D mapa Grigor'yeGoogle Earth – podívejte se na Grigor'ye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Grigor'ye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Grigor'ye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Grigor'ye, Rusko v Google Earth »

Letiště Grigor'ye a okolí

Letiště ve městě Grigor'ye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Grigor'ye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Grigor'ye (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Grigor'ye a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Grigor'ye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Grigor'ye: textový odkaz

satelitní mapu Grigor'ye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Grigor'ye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Grigor'ye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Grigor'ye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Grigor'ye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Vega v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko
  2. El Pie de la Bija v oblasti Peravia, Dominikánská republika
  3. Kerligani v oblasti Kayes, Mali

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.