3D mapa Iyenevo

Satelitní mapa Iyenevo

název bez diakritiky: Iyenevo
správní zařazení: Kalininskiy (Tverskoy) rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 49' 0" North, 36° 0' 0" East

Iyenevo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IyenevoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Iyenevo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Iyenevo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kalininskiy (Tverskoy) rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 49' 0" North, 36° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Iyenevo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Iyenevo

Hotely Iyenevo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Iyenevo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Iyenevo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Iyenevo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Iyenevo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Iyenevo

3D mapa Iyenevo v Google Earth

satelitní 3D mapa Iyenevo, Rusko

3D mapa IyenevoGoogle Earth – podívejte se na Iyenevo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Iyenevo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Iyenevo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Iyenevo, Rusko v Google Earth »

Letiště Iyenevo a okolí

Letiště ve městě Iyenevo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Iyenevo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Iyenevo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Iyenevo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Iyenevo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Iyenevo: textový odkaz

satelitní mapu Iyenevo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Iyenevo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Iyenevo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Iyenevo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Iyenevo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tiszafured v oblasti Jasz-Nagykun-Szolnok, Maďarsko
  2. Brittenhutten v oblasti Bregenz, Vorarlberg, Rakousko
  3. Groot Stichelen v oblasti Oost-Vlaanderen, Vlaanderen, Belgie
  4. Kul'zhanbay v oblasti Dzhezkazgan, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.