3D mapa Vozdvizhenskoye

Satelitní mapa Vozdvizhenskoye

název bez diakritiky: Vozdvizhenskoye
správní zařazení: Kalininskiy (Tverskoy) rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 23' 0" North, 36° 17' 0" East

Vozdvizhenskoye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VozdvizhenskoyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vozdvizhenskoye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vozdvizhenskoye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kalininskiy (Tverskoy) rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 23' 0" North, 36° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vozdvizhenskoye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vozdvizhenskoye

Hotely Vozdvizhenskoye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vozdvizhenskoye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vozdvizhenskoye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vozdvizhenskoye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vozdvizhenskoye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vozdvizhenskoye

3D mapa Vozdvizhenskoye v Google Earth

satelitní 3D mapa Vozdvizhenskoye, Rusko

3D mapa VozdvizhenskoyeGoogle Earth – podívejte se na Vozdvizhenskoye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vozdvizhenskoye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vozdvizhenskoye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vozdvizhenskoye, Rusko v Google Earth »

Letiště Vozdvizhenskoye a okolí

Letiště ve městě Vozdvizhenskoye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vozdvizhenskoye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vozdvizhenskoye (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vozdvizhenskoye a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vozdvizhenskoye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vozdvizhenskoye: textový odkaz

satelitní mapu Vozdvizhenskoye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vozdvizhenskoye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vozdvizhenskoye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vozdvizhenskoye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vozdvizhenskoye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Reserva v oblasti La Habana, Kuba
  2. Krupka v oblasti Teplice, Ústecký kraj, Česká republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.