3D mapa Novoye Rantsevo

Satelitní mapa Novoye Rantsevo

název bez diakritiky: Novoye Rantsevo
správní zařazení: Kuvshinovskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 56° 56' 4" North, 34° 5' 20" East

Novoye Rantsevo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Novoye RantsevoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Novoye Rantsevo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Novoye Rantsevo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kuvshinovskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 56° 56' 4" North, 34° 5' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Novoye Rantsevo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Novoye Rantsevo

Hotely Novoye Rantsevo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Novoye Rantsevo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Novoye Rantsevo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Novoye Rantsevo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Novoye Rantsevo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Novoye Rantsevo

3D mapa Novoye Rantsevo v Google Earth

satelitní 3D mapa Novoye Rantsevo, Rusko

3D mapa Novoye RantsevoGoogle Earth – podívejte se na Novoye Rantsevo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Novoye Rantsevo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Novoye Rantsevo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Novoye Rantsevo, Rusko v Google Earth »

Letiště Novoye Rantsevo a okolí

Letiště ve městě Novoye Rantsevo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Novoye Rantsevo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Novoye Rantsevo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Novoye Rantsevo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Novoye Rantsevo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Novoye Rantsevo: textový odkaz

satelitní mapu Novoye Rantsevo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Novoye Rantsevo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Novoye Rantsevo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Novoye Rantsevo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Novoye Rantsevo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Salco v oblasti Mobile County, Alabama, Spojené státy americké
  2. Muhlenberg Park v oblasti Berks County, Pennsylvania, Spojené státy americké
  3. Kora Karmys v oblasti Guryev, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.