3D mapa Staryy Tukshum

Satelitní mapa Staryy Tukshum

název bez diakritiky: Staryy Tukshum
správní zařazení: Terengulskiy rayon, Ulyanovskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 53° 42' 23" North, 48° 33' 2" East

Staryy Tukshum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Staryy TukshumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Staryy Tukshum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Staryy Tukshum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Terengulskiy rayon, Ulyanovskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 53° 42' 23" North, 48° 33' 2" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Staryy Tukshum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Staryy Tukshum

Hotely Staryy Tukshum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Staryy Tukshum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Staryy Tukshum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Staryy Tukshum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Staryy Tukshum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Staryy Tukshum

3D mapa Staryy Tukshum v Google Earth

satelitní 3D mapa Staryy Tukshum, Rusko

3D mapa Staryy TukshumGoogle Earth – podívejte se na Staryy Tukshum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Staryy Tukshum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Staryy Tukshum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Staryy Tukshum, Rusko v Google Earth »

Letiště Staryy Tukshum a okolí

Letiště ve městě Staryy Tukshum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Staryy Tukshum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Staryy Tukshum (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Staryy Tukshum a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Staryy Tukshum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Staryy Tukshum: textový odkaz

satelitní mapu Staryy Tukshum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Staryy Tukshum

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Staryy Tukshum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Staryy Tukshum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Staryy Tukshum: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Providencia v oblasti Planeta Rica, Cordoba, Kolumbie
  2. Batu v oblasti Malang, Jawa Timur, Indonésie
  3. Buon Kuop v oblasti Krongno, Dac Lac, Vietnam
  4. Tinkurrin v oblasti Wickepin, Western Australia, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.