3D mapa Arkhangel'skoye

Satelitní mapa Arkhangel'skoye

název bez diakritiky: Arkhangel'skoye
správní zařazení: Babaevskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 59° 39' 0" North, 36° 23' 0" East

Arkhangel'skoye a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Arkhangel'skoyeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Arkhangel'skoye. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Arkhangel'skoye, administrativně je místo zařazeno do oblasti Babaevskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 59° 39' 0" North, 36° 23' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Arkhangel'skoye v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Arkhangel'skoye

Hotely Arkhangel'skoye: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Arkhangel'skoye: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Arkhangel'skoye, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Arkhangel'skoye Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Arkhangel'skoye. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Arkhangel'skoye

3D mapa Arkhangel'skoye v Google Earth

satelitní 3D mapa Arkhangel'skoye, Rusko

3D mapa Arkhangel'skoyeGoogle Earth – podívejte se na Arkhangel'skoye z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Arkhangel'skoye dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Arkhangel'skoye shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Arkhangel'skoye, Rusko v Google Earth »

Letiště Arkhangel'skoye a okolí

Letiště ve městě Arkhangel'skoye a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Arkhangel'skoye říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Arkhangel'skoye (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Arkhangel'skoye a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Arkhangel'skoye

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Arkhangel'skoye: textový odkaz

satelitní mapu Arkhangel'skoye: obrázkový odkaz

satelitní mapu Arkhangel'skoye

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Arkhangel'skoye: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Arkhangel'skoye: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Arkhangel'skoye: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Zano v oblasti Tikare, Bam, Burkina Faso
  2. Chiri v oblasti Shiroro, Niger, Nigérie
  3. Guizamou v oblasti Goure, Zinder, Niger

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.