3D mapa Pertyugskiy

Satelitní mapa Pertyugskiy

název bez diakritiky: Pertyugskiy
správní zařazení: Kichmengsko-Gorodetskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 59° 37' 0" North, 46° 43' 0" East

Pertyugskiy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PertyugskiyVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pertyugskiy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pertyugskiy, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kichmengsko-Gorodetskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 59° 37' 0" North, 46° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pertyugskiy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pertyugskiy

Hotely Pertyugskiy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pertyugskiy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pertyugskiy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pertyugskiy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pertyugskiy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pertyugskiy

3D mapa Pertyugskiy v Google Earth

satelitní 3D mapa Pertyugskiy, Rusko

3D mapa PertyugskiyGoogle Earth – podívejte se na Pertyugskiy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pertyugskiy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pertyugskiy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pertyugskiy, Rusko v Google Earth »

Letiště Pertyugskiy a okolí

Letiště ve městě Pertyugskiy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pertyugskiy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pertyugskiy (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pertyugskiy a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pertyugskiy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pertyugskiy: textový odkaz

satelitní mapu Pertyugskiy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pertyugskiy

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pertyugskiy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pertyugskiy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pertyugskiy: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jinpenwan v oblasti Yan An Shi, Shaanxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.