3D mapa Ivan'kovo

Satelitní mapa Ivan'kovo

název bez diakritiky: Ivan'kovo
správní zařazení: Yaroslavskiy rayon, Yaroslavskaya Oblast, Rusko, Asie
zeměpisná poloha: 57° 40' 0" North, 39° 51' 0" East

Ivan'kovo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ivan'kovoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ivan'kovo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ivan'kovo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Yaroslavskiy rayon, Yaroslavskaya Oblast, Rusko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 57° 40' 0" North, 39° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ivan'kovo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ivan'kovo

Hotely Ivan'kovo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ivan'kovo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ivan'kovo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ivan'kovo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ivan'kovo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ivan'kovo

3D mapa Ivan'kovo v Google Earth

satelitní 3D mapa Ivan'kovo, Rusko

3D mapa Ivan'kovoGoogle Earth – podívejte se na Ivan'kovo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ivan'kovo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ivan'kovo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ivan'kovo, Rusko v Google Earth »

Letiště Ivan'kovo a okolí

Letiště ve městě Ivan'kovo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ivan'kovo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ivan'kovo (Rusko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ivan'kovo a celou oblast Rusko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ivan'kovo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ivan'kovo: textový odkaz

satelitní mapu Ivan'kovo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ivan'kovo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ivan'kovo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ivan'kovo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ivan'kovo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Klein Mehedorf v oblasti Rotenburg, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  2. Djeniene v oblasti Batna, Alžírsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.