3D mapa Zambombera

Satelitní mapa Zambombera

název bez diakritiky: Zambombera
správní zařazení: San Luis, La Paz, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 27' 0" North, 89° 6' 0" West

Zambombera a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ZambomberaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Zambombera. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Zambombera, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Luis, La Paz, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 27' 0" North, 89° 6' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Zambombera v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Zambombera

Hotely Zambombera: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Zambombera: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Zambombera, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Zambombera Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Zambombera. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Zambombera

3D mapa Zambombera v Google Earth

satelitní 3D mapa Zambombera, Salvador

3D mapa ZambomberaGoogle Earth – podívejte se na Zambombera z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Zambombera dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Zambombera shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Zambombera, Salvador v Google Earth »

Letiště Zambombera a okolí

Letiště ve městě Zambombera a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Zambombera říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Zambombera (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Zambombera a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Zambombera

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Zambombera: textový odkaz

satelitní mapu Zambombera: obrázkový odkaz

satelitní mapu Zambombera

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Zambombera: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Zambombera: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Zambombera: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rodupp v oblasti Overkalix Kommun, Norrbottens Lan, Švédsko
  2. Jankowek v oblasti Tomaszow Mazowiecki, Lodzkie, Polsko
  3. Tabanha v oblasti Morrumbala, Zambezia, Mozambik
  4. Pitzling v oblasti Landsberg, Oberbayern, Bayern, Německo
  5. Koyra Koumna v oblasti Tombouctou, Mali
  6. Sutculer v oblasti Isparta, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.