3D mapa Santa Emilia

Satelitní mapa Santa Emilia

název bez diakritiky: Santa Emilia
správní zařazení: San Pedro Masahuat, La Paz, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 24' 0" North, 89° 1' 0" West

Santa Emilia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa EmiliaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Emilia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Emilia, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Pedro Masahuat, La Paz, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 24' 0" North, 89° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Emilia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Emilia

Hotely Santa Emilia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Emilia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Emilia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Emilia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Emilia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Emilia

3D mapa Santa Emilia v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Emilia, Salvador

3D mapa Santa EmiliaGoogle Earth – podívejte se na Santa Emilia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Emilia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Emilia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Emilia, Salvador v Google Earth »

Letiště Santa Emilia a okolí

Letiště ve městě Santa Emilia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Emilia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Emilia (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Emilia a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Emilia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Emilia: textový odkaz

satelitní mapu Santa Emilia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Emilia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Emilia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Emilia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Emilia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alto Caballero v oblasti Tole, Chiriqui, Panama
  2. Pail v oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Pákistán
  3. Yaliama v oblasti Equateur, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Il'ya-Shor v oblasti Ust-Vymskiy rayon, Republic of Komi, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.