3D mapa Llano de Los Patos

Satelitní mapa Llano de Los Patos

název bez diakritiky: Llano de Los Patos
správní zařazení: Conchagua, La Union, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 10' 58" North, 87° 58' 7" West

Llano de Los Patos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Llano de Los PatosVítejte na stránce věnované satelitní mapě Llano de Los Patos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Llano de Los Patos, administrativně je místo zařazeno do oblasti Conchagua, La Union, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 10' 58" North, 87° 58' 7" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Llano de Los Patos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Llano de Los Patos

Hotely Llano de Los Patos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Llano de Los Patos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Llano de Los Patos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Llano de Los Patos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Llano de Los Patos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Llano de Los Patos

3D mapa Llano de Los Patos v Google Earth

satelitní 3D mapa Llano de Los Patos, Salvador

3D mapa Llano de Los PatosGoogle Earth – podívejte se na Llano de Los Patos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Llano de Los Patos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Llano de Los Patos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Llano de Los Patos, Salvador v Google Earth »

Letiště Llano de Los Patos a okolí

Letiště ve městě Llano de Los Patos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Llano de Los Patos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Llano de Los Patos (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Llano de Los Patos a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Llano de Los Patos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Llano de Los Patos: textový odkaz

satelitní mapu Llano de Los Patos: obrázkový odkaz

satelitní mapu Llano de Los Patos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Llano de Los Patos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Llano de Los Patos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Llano de Los Patos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aiezza v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko
  2. Ohe v oblasti Celle, Luneburg, Niedersachsen, Německo
  3. Xavier Chinango v oblasti Moamba, Maputo, Mozambik
  4. Soksilli 2-gu v oblasti Yanggang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  5. Minh Dai v oblasti Nga Son, Thanh Hoa, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.