3D satelitní mapa Nombre de Jesús v Google Earth

název bez diakritiky: Nombre de Jesus
správní zařazení: El Divisadero, Morazan, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 35' 0" North, 88° 8' 0" West

Google Earth: Nombre de Jesús a okolí

Google Earth – mapa Nombre de JesusVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Nombre de Jesús. Zobrazené místo je známé jako Nombre de Jesus, administrativně se řadí do oblasti El Divisadero, Morazan, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 13° 35' 0" North, 88° 8' 0" West.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Nombre de Jesús: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Nombre de Jesús on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nombre de Jesús: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nombre de Jesús, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nombre de Jesús Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nombre de Jesús. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Nombre de Jesús v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Nombre de Jesús v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Nombre de Jesús Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Nombre de Jesús shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Nombre de Jesús. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Nombre de Jesús a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nombre de Jesús říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nombre de Jesús (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Nombre de Jesús a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Pleasant Grove v oblasti Ripley County, Missouri, Spojené státy americké
  2. Sokhniz v oblasti Anantnag (Kashmir South), Jammu and Kashmir, Indie
  3. Charpont v oblasti Dreux, Eure-et-Loir, Centre, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.