3D mapa Apopa

Satelitní mapa Apopa

název bez diakritiky: Apopa
správní zařazení: Apopa, San Salvador, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 48' 26" North, 89° 10' 45" West

Apopa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ApopaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Apopa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Apopa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Apopa, San Salvador, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 48' 26" North, 89° 10' 45" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Apopa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Apopa

Hotely Apopa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Apopa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Apopa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Apopa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Apopa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Apopa

3D mapa Apopa v Google Earth

satelitní 3D mapa Apopa, Salvador

3D mapa ApopaGoogle Earth – podívejte se na Apopa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Apopa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Apopa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Apopa, Salvador v Google Earth »

Letiště Apopa a okolí

Letiště ve městě Apopa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Apopa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Apopa (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Apopa a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Apopa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Apopa: textový odkaz

satelitní mapu Apopa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Apopa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Apopa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Apopa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Apopa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nzeret v oblasti Haut-Zaire, Demokratická republika Kongo (Zair)
  2. Kwallyong-dong v oblasti North Pyongan, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Kuryshino v oblasti Uglichskiy rayon, Yaroslavskaya Oblast, Rusko
  4. Ziegenhocken v oblasti Nienburg, Hannover, Niedersachsen, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.