3D mapa San Nicolás

Satelitní mapa San Nicolás

název bez diakritiky: San Nicolas
správní zařazení: Apopa, San Salvador, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 48' 0" North, 89° 10' 0" West

San Nicolás a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San NicolasVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Nicolás. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Nicolas, administrativně je místo zařazeno do oblasti Apopa, San Salvador, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 48' 0" North, 89° 10' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Nicolás v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Nicolás

Hotely San Nicolás: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Nicolás: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Nicolás, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Nicolás Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Nicolás. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Nicolás

3D mapa San Nicolás v Google Earth

satelitní 3D mapa San Nicolás, Salvador

3D mapa San NicolásGoogle Earth – podívejte se na San Nicolás z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Nicolás dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Nicolás shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Nicolás, Salvador v Google Earth »

Letiště San Nicolás a okolí

Letiště ve městě San Nicolás a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Nicolás říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Nicolás (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Nicolás a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Nicolás

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Nicolás: textový odkaz

satelitní mapu San Nicolás: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Nicolás

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Nicolás: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Nicolás: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Nicolás: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kubiliunai v oblasti Pasvalio, Panevezys, Litva
  2. Novopolyanskiy v oblasti Ashinskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko
  3. Las Carreras v oblasti Duarte, Dominikánská republika
  4. Aruku v oblasti Afar_Two, Afar, Etiopie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.