3D mapa Santa Bárbara

Satelitní mapa Santa Bárbara

název bez diakritiky: Santa Barbara
správní zařazení: Guazapa, San Salvador, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 50' 12" North, 89° 9' 10" West

Santa Bárbara a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa BarbaraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Bárbara. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Barbara, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guazapa, San Salvador, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 50' 12" North, 89° 9' 10" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Bárbara v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Bárbara

Hotely Santa Bárbara: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Bárbara: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Bárbara, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Bárbara Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Bárbara. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Bárbara

3D mapa Santa Bárbara v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Bárbara, Salvador

3D mapa Santa BárbaraGoogle Earth – podívejte se na Santa Bárbara z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Bárbara dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Bárbara shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Bárbara, Salvador v Google Earth »

Letiště Santa Bárbara a okolí

Letiště ve městě Santa Bárbara a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Bárbara říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Bárbara (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Bárbara a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Bárbara

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Bárbara: textový odkaz

satelitní mapu Santa Bárbara: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Bárbara

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Bárbara: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Bárbara: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Bárbara: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Guta Mezhigovskaya v oblasti Kyyivska, Ukrajina
  2. Xom Nhuong v oblasti Thanh Son, Vinh Phu, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.