3D mapa San Marcos

Satelitní mapa San Marcos

název bez diakritiky: San Marcos
správní zařazení: San Marcos, San Salvador, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 39' 32" North, 89° 10' 59" West

San Marcos a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San MarcosVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Marcos. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Marcos, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Marcos, San Salvador, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 39' 32" North, 89° 10' 59" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Marcos v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Marcos

Hotely San Marcos: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Marcos: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Marcos, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Marcos Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Marcos. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Marcos

3D mapa San Marcos v Google Earth

satelitní 3D mapa San Marcos, Salvador

3D mapa San MarcosGoogle Earth – podívejte se na San Marcos z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Marcos dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Marcos shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Marcos, Salvador v Google Earth »

Letiště San Marcos a okolí

Letiště ve městě San Marcos a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Marcos říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Marcos (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Marcos a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Marcos

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Marcos: textový odkaz

satelitní mapu San Marcos: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Marcos

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Marcos: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Marcos: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Marcos: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khowsh Ab-e Shirin v oblasti Kohgiluyeh Boyer Ahmad, Írán
  2. Gilgenhofe v oblasti Bad Tolz-Wolfratshausen, Oberbayern, Bayern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.