3D mapa Colonia Dolores

Satelitní mapa Colonia Dolores

název bez diakritiky: Colonia Dolores
správní zařazení: San Salvador, San Salvador, Salvador, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 41' 0" North, 89° 12' 0" West

Colonia Dolores a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Colonia DoloresVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colonia Dolores. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colonia Dolores, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Salvador, San Salvador, Salvador, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 41' 0" North, 89° 12' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colonia Dolores v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colonia Dolores

Hotely Colonia Dolores: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colonia Dolores: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia Dolores, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colonia Dolores Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia Dolores. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colonia Dolores

3D mapa Colonia Dolores v Google Earth

satelitní 3D mapa Colonia Dolores, Salvador

3D mapa Colonia DoloresGoogle Earth – podívejte se na Colonia Dolores z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colonia Dolores dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colonia Dolores shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colonia Dolores, Salvador v Google Earth »

Letiště Colonia Dolores a okolí

Letiště ve městě Colonia Dolores a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colonia Dolores říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colonia Dolores (Salvador)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colonia Dolores a celou oblast Salvador. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colonia Dolores

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colonia Dolores: textový odkaz

satelitní mapu Colonia Dolores: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colonia Dolores

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colonia Dolores: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia Dolores: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia Dolores: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Batanbouare v oblasti Tone, Savanes, Togo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.